udalosti

Mozart mal podivný zmysel pre humor

Mozart bol zvláštnou osobnosťou okrem iného aj preto, že...

Ženy ohrozené mŕtvicou

Možno je to vaša príbuzná, kamarátka alebo známa. Má...

Zvýšená chuť do jedla je najsilnejší týždeň pred menštruáciou

Každá žena pravdepodobne pozná nutkavú potrebu jesť tesne pred...

Sú nám minulé životy predurčené podľa znamenia horoskopu

Mali ste niekedy sen taký živý, že ste naozaj verili, že sa to stalo? Alebo keď niekoho stretnete prvýkrát a máte pocit, že sa poznáte sto rokov. To všetko sa môže diať aj v súvislosti s minulými životmi. Hviezdy možno boli svedkami našej prítomnosti vo všetkých minulých formách života a my dnes máme možnosť nahliadnuť do oblastí, ktoré vám kedysi dávno boli vlastné.

Baran
S takými vodcovskými schopnosťami, odvahou, tvrdohlavosťou a silnou vôľou ste celkom iste boli veliteľom armády, ktorý zohral kľúčovú úlohu vo vojne. Vodcovia mocnej armády nebrali NIE ako odpoveď. Rovnaké je to s Baranom. Aj ten sa vydá robiť to, čo chce bez ohľadu na to, koľko armád sa ho pokúsi zastaviť.

Býk
Vo svojom predchádzajúcom živote ste mali hojnosť energie, silu vôle a vládli ste kreativitou. S veľkou pravdepodobnosťou ste bývali umelcom. Býci si vedia vychutnať pohodlie, luxus a sú znalí krásy i umenia. Váš cit pre estetiku silne naznačuje, že ste bývali umelcom, ktorý bežný ľud veľmi inšpiroval.

Blíženci
Blíženci sa určite objavovali v dobovom šoubiznise. Vy kreatívni, energickí a inteligentní Blíženci, vy dodnes fungujete ako magnet, ktorý k sebe ľudí priťahuje intenzívnou silou. Aj v minulom živote ste boli obľúbení a široko zbožňovaní. Určite ste sa objavovali na provizórnych billboardoch a kultúrnych plagátoch ako hviezdy rôznych divadiel a iných predstavení.

Rak
Vy Raci ste známi svojou nezištnosťou a pomáhať druhým je pre vás prirodzené. Astrológia naznačuje, že ste v minulom živote mohli byť učiteľom v materskej škole. Ste bystrí, vysoko prispôsobiví, taktní, citliví, chápaví, vnímaví, súcitní a extrémne trpezliví. To všetko sú vlastnosti, ktoré sa krásne hodia na prácu s deťmi.

Lev
Plný kreatívnych nápadov a schopný výnimočne dobre vyjadrovať svoje najvnútornejšie emócie aj na papieri. Taký je Lev aj dnes. Pravdepodobne ste v minulom živote boli spisovateľom. Váš veselý duch, kreatívne myslenie a váš otvorený postoj. To všetko vás v minulosti inšpirovalo k napísaniu niekoľkých kvalitných riadkov.

Panna
Panny majú dokonalú schopnosť analyzovať, dedukovať a premýšľať všetko aj vo svojom súčasnom každodennom živote. Všetko nahráva tomu, že v minulosti ste boli úspešným vedcom. Myšlienky, nápady a rôzne perspektívy pravdepodobne stoja za niektorými inováciami, ktoré menili svet.

Váhy
U Váh pohľad do minulého života nie je žiadnym prekvapením. S divokou túžbou vniesť do sveta spravodlivosť, rovnováhu, harmóniu a mier by sme jedinca vo Váhach najčastejšie hľadali medzi sudcami. A to medzi takými, pred ktorými sa každý triasol.

Škorpión
Dnes už sú na tom Škorpióni dobre, ale v dobách dávno minulých boli manipulatívni, tajomní a diplomatickí vo svoj prospech. Ich faloš a chladnokrvnosť. To ich v minulom živote predurčovalo ku krvavej kariére. Keď vám niekto zaplatil za špinavú prácu, urobili ste to a nikdy ste nesklamali.

Strelec
Sloboda je pre vás posvätnou hodnotou. V dobách otroctva, vojen a chudoby ste tak veľmi pravdepodobne boli bojovníkom, ktorý v boji proti zlu nešetril šípy. Aj dnes ste na jednom mieste nepokojní a vyhľadávate dobrodružstvo. V minulom živote to platilo dvojnásobne a vždy ste nachádzali dôvod, za ktorý ste museli bojovať.

Kozorožec
Kozorožci majú z celého zverokruhu najsilnejšiu pracovnú morálku. Váš každodenný život je o práci, dosahovaní cieľov, nadväzovaní obchodných kontaktov a uzatváraní obchodov. Logický, racionálny a vždy pokojný Kozorožec jednoducho vie veci dotiahnuť do konca a nevzdáva sa. V minulom živote ste pôsobili ako riaditelia bánk či úspešní obchodníci.

Vodnár
Predtým neboli psychiatri takí, ako ich poznáme dnes. Boli skôr myslitelia, ležali v knihách a vedeli ostatným múdro poradiť. A presne to bola parketa Vodnárov. Tí mali schopnosť u nešťastlivcov vidieť aj vážne problémy, ktoré ostatní prehliadali. Vedeli laicky aj odborne skvele diagnostikovať a liečiť svojich pacientov.

Ryby
V spojení s Vodnárom ste vo svojom minulom živote boli niekým, kto miloval vytváranie vlastných pravidiel a objavovanie možností, z ktorých pramenil prospech ľudstvu. Bývali ste filozofom, ktorý mal iný pohľad na svet, ako tomu bolo u ostatných. Chceli ste pre nás všetkých zmeniť svet k lepšiemu a pravdepodobne ste to svojim to svojim spôsobom aj dokázali.

svět ženy