udalosti

Mozart mal podivný zmysel pre humor

Mozart bol zvláštnou osobnosťou okrem iného aj preto, že...

Ženy ohrozené mŕtvicou

Možno je to vaša príbuzná, kamarátka alebo známa. Má...

Zvýšená chuť do jedla je najsilnejší týždeň pred menštruáciou

Každá žena pravdepodobne pozná nutkavú potrebu jesť tesne pred...

Letný horoskop pre každého: Barani budú odpočívať, Levy dôjdu sebapoznanie

Máme tu letné obdobie a to v celej svojej kráse aj plnej sile. Letné radovánky sú veľmi rozmanitých pováh a niekto sa tak chystá na dovolenku, niekto behá okolo chalúpky, niekto vyrazí na bicykloch a niekto iný napríklad zasvätí prázdniny práci. Poďme sa tak dnes pozrieť na to, čo lákavého leto prinesie práve vášmu znameniu.

Baran
Barani boli až príliš dlho v pokluse. V prvej polovici roka sa veľmi sústredili na prácu a na rodinu. Svoje potreby tak trochu zanedbávali a teraz im už pochopiteľne dochádza dych. Barani tak budú letné dni venovať relaxácii, regenerácii a aktívnemu odpočinku.

Býk
Počas tohtoročného leta sa u Býkov pretriedi zoznam priateľov. Leto totiž ponúkne situácie, ktoré Býkom otvoria oči. Osoby v Býkovi mali posledných pár mesiacov klapky na očiach a nevedeli presne, kto im škodí. V lete sa tieto problémy vyriešia.

Blíženci
Blíženci budú v letných mesiacoch žať to, čo zasiali. Teplé dni nahrajú príležitostiam, počas ktorých si Blíženci urovnajú vzťahy. Vyriešia sa dávne krivdy a rôzne nedorozumenia dostanú jasnejšie kontúry. Vyčistí sa vzduch a na jeseň budú Blíženci o poznanie pokojnejší.

Rak
V súvislosti s Rakmi pôjde v najbližšej dobe predovšetkým o financie. Niektorí Raci nedodržali to, čo sami sebe sľúbili a svoje úspory už dávno rozfofrovali. Prázdne vrecko je pre nich teraz problém a zažívajú viac stresu ako inokedy. Nebojte sa Raci, riešenie nakoniec nájdete.

Lev
Kvôli neustálemu vyťaženiu Levy dlho odkladali chvíľu, kedy budú môcť nerušene premýšľať. Rozhádzané myšlienky sú pre Levy stresujúce a nevedia v takomto móde fungovať dlho. V čase prázdnin si túto medzeru konečne vyplní a pustí sa do sebapoznania z gruntu.

Panna
Panny ešte nedávno zažívali náročné obdobie a niektoré veci v ich živote veľmi nedávali zmysel. Premýšľavé Panny sa samozrejme snažili prísť na to, prečo to tak je. Správny čas na potrebné poznanie však nastáva až teraz v lete.

Váhy
Váhy si v najbližšej dobe urobia poriadok vo svojich túžbách, prianiach a cieľoch. Tieto smery u Váh veľmi pokrivkávali už od zimy a Váhy sa často potácali od ničoho k ničomu. Počas júla sa presne toto zmení a Váhy budú mať konečne jasno.

Škorpión
Možno počas ciest, možno v práci, možno na dovolenke alebo pri náhodnom stretnutí Škorpióni zistia, že nie je potrebné držať si ostatných toľko od tela. V priebehu júla a augusta si budú veľmi uvedomovať, že by s niekým svoje zážitky radi zdieľali viac ako doteraz.

Strelec
Strelci budú počas prázdnin pracovať na svojich cieľoch, ktoré pred sebou zatiaľ skôr ťažko hrnuli. S vervou sa pustí aj do takej akcie, ktorá by napríklad ešte v marci bola nemysliteľná. V týchto dňoch Strelci sršia energiou a nechýba im odhodlanie.

Kozorožec
Kozorožci milujú teplo, slnko a všetko, čo s letom súvisí. Ich charizma je v letnom období na vrchole a býva ťažké im odolať. Presne to spoznajú aj jedinci, ktorí sa tento rok do tesnej blízkosti príťažlivých Kozorožcov dostanú. Leto teda bude Kozorožcom priať hlavne v láske.

Vodnár
Vodnári sa budú počas leta venovať ozdravným procesom v súvislosti s ich partnerskými vzťahmi. V partnerstve sa toho od začiatku roka pozametalo pod koberec veľa a to Vodnára trápi. Počas júla a augusta sa gurážne pustia do upratovania vzťahové skrine s kostlivcami.

Ryby
V priebehu tohtoročného leta budú Ryby odpočívať úplne rovnako ako vždy. Ani málo, ani veľa. Skrátka tak akurát. Čo sa u nich však zmení, bude objavovanie svojho talentu. Na to tento rok Ryby ešte nemali čas. A presne to sa cez prázdniny zmení.

svět ženy