udalosti

Mozart mal podivný zmysel pre humor

Mozart bol zvláštnou osobnosťou okrem iného aj preto, že...

Ženy ohrozené mŕtvicou

Možno je to vaša príbuzná, kamarátka alebo známa. Má...

Zvýšená chuť do jedla je najsilnejší týždeň pred menštruáciou

Každá žena pravdepodobne pozná nutkavú potrebu jesť tesne pred...

Nadčasový kúsok, ktorý v sebe kombinuje eleganciu a komfort

Dámy, rozhodujete sa pri obliekaní medzi pohodlím a eleganciou? S palazzo nohavicami nebudete musieť. Jedná sa o vysoko pohodlný štýlový kúsok, ktorý navyše pristane prakticky všetkým ženám. Ako palazzo nohavice ideálne kombinovať, aby vám skutočne lichotili?

Elegancia a komfort v jednom
Prvýkrát sa palazzo nohavice objavili na módnej scéne už v 60. a 70. rokoch 20. storočia. Jednalo sa o jedinečný módny kúsok, ktorý v sebe kombinoval eleganciu aj komfort, a navyše pristal prakticky všetkým ženám, pretože ľahko zamaskoval aj drobné nedokonalosti. Pohodlné nohavice so širokými nohavicami a vyšším pásom si tak počas chvíle doslova podmanili celý svet.

Palazzo nohavice snáď ani nemajú žiadne negatíva. Pristane totiž naozaj všetkým, dokážu opticky predĺžiť nohy, sú nadčasové, a ešte k tomu sa v nich budete cítiť skutočne komfortne. Pokiaľ teda do takého kúska zainvestujete, iste vám v šatníku nejaký ten rok vydrží.

S čím palazzo nohavice kombinovať?
Keďže sa palazzo nohavice vyznačujú širokými nohavicami a vysokým pásom, najlepšie je doplniť ich o upnutý crop top. Ak je však na vás krátky vrch príliš odvážny, stavte na tielko či tričko, ktoré však nebude nijako voľné.

Ak by ste palazzo nohavice skombinovali s oversized topom, pôsobili by ste značne neforemne, a navyše by vám takýto outfit opticky pridával na váhe. Ak navyše zvolíte dlhšie tielko, je dobré ho do nohavíc zastrčiť. Jednoducho tak podčiarknete svoj štíhly pás a opticky si predĺžite nohy.

svět ženy