udalosti

Mozart mal podivný zmysel pre humor

Mozart bol zvláštnou osobnosťou okrem iného aj preto, že...

Ženy ohrozené mŕtvicou

Možno je to vaša príbuzná, kamarátka alebo známa. Má...

Zvýšená chuť do jedla je najsilnejší týždeň pred menštruáciou

Každá žena pravdepodobne pozná nutkavú potrebu jesť tesne pred...

Akú vybrať rúž podľa farby vašich vlasov?

Mala by mať farba vašich vlasov vplyv na výber rúžu? Rozhodne áno! Ku každej farbe vlasov sa totiž hodí iný odtieň rúžu. Práve preto sme si pre vás pripravili tipy, ako správne zladiť farbu pier s farbou vašej hrivy.

Teplé odtiene pre čiernovlásky
Čiernovlásky, pri výbere farby rúžu by ste sa mali zamerať predovšetkým na teplé farby. Správnou voľbou pre vás je hnedý alebo červený základ. Pokiaľ chcete ešte viac rozžiariť pleť, môžete zvoliť aj jasné vínové, slivkové, malinové či čerešňové odtiene rúžov. Vyhnite sa však hnedým, oranžovým a béžovým odtieňom. Tieto farby rúžov ​​pre vás nie sú tou správnou voľbou.

Hnedovlásky, pozor na oranžovú
Brunetky majú pri výbere vhodného rúžu veľkú výhodu. Vďaka neutrálnej farbe vašich vlasov môžete zvoliť skoro všetky farby rúžov. Vybrať môžete neutrálne hnedú, ružovú, perleťovú, červenú, červenú alebo karmínovú. Naopak vyhnúť by ste sa mali oranžovým tónom rúžov.

Matné odtiene pre všetky blondínky
Je všeobecne známe, že blondínkam pristanú ružové odtiene rúžov. Nezostávajte však iba pri ružovej, k blond farbe vlasov sa hodia aj ďalšie odtiene, ako oranžovo broskyňové, červeno-oranžové alebo perleťové. Rúž vyberajte skôr v matnom odtieni. Pokiaľ však uvažujete nad červeným rúžom, pripravte sa, že kamkoľvek prídete, všetku pozornosť strhnete na seba. V červenom odtieni rúžu budete vyzerať sebavedome a príťažlivo. Naopak vyhnúť by ste sa mali hnedým a nude odtieňom rúžov.

Červené rúže na ryšavky
Odtieň rúžu na ryšavky je jasný! Správnou voľbou pre vás bude predovšetkým krvavočervený rúž alebo červený. Vďaka výraznej farbe vašich vlasov neurobíte s výberom týchto odtieňov chybu. Pokiaľ sa však necítite na výrazné farby, zvoliť môžete aj o tón svetlejší odtieň alebo vyskúšať rúže v tehlovom odtieni. Oranžové odtiene rúžov ​​radšej vynechajte.

Ďalšie farebné odtiene
Šedé vlasy: Pre vás je správnym variantom rúž v odtieňoch jasne fialové, popolavo fialové či tmavo červené.
Zelené vlasy: Vhodnou voľbou pre vás sú bronzové a jasne modré odtiene rúžov.
Fialové vlasy: K fialovým vlasom sa najviac hodí tmavo červená či sýto slivková farba rúžu.
Ružové vlasy: Svetlo fialové či studeno zelené odtiene rúžov ​​krásne ladia k ružovým vlasom.
Modré vlasy: K vám sa hodia rúže v odtieňoch karmínovo červené.
Oranžové vlasy: Oranžové vlasy vyzerajú skvele v kombinácii s mandarínkovým či červeno-oranžovým rúžom.

svět ženy