udalosti

Mozart mal podivný zmysel pre humor

Mozart bol zvláštnou osobnosťou okrem iného aj preto, že...

Ženy ohrozené mŕtvicou

Možno je to vaša príbuzná, kamarátka alebo známa. Má...

Zvýšená chuť do jedla je najsilnejší týždeň pred menštruáciou

Každá žena pravdepodobne pozná nutkavú potrebu jesť tesne pred...

Pilotky sú stále trendy: Akému typu tváre tieto slnečné okuliare najviac pristanú?

Pilotky boli, sú a zrejme aj navždy budú jednými z najviac trendy slnečných okuliarov vôbec. Akému typu tváre tento nesmrteľný módny doplnok pristane najviac? A ktoré celebrity naň nedajú dopustiť?

Pilotky si podmanili celý svet
Viete, čo spája Toma Cruisa, Johnnyho Deppa, Angelinu Jolie, Juliu Roberts či Michaela Jacksona? Pilotky! Áno, práve tieto slnečné okuliare s tenkými kovovými obrúčkami si zamilovalo aj nespočetne svetových hviezd a niektoré by sa snáď až dali považovať za akýchsi priekopníkov tohto módneho doplnku.

Keď sa Tom Cruise objavil v roku 1986 vo filme Top Gun v ikonických pilotkách, razom sa tieto okuliare stali úplným módnym hitom. A treba podotknúť, že aj v pokračovaní filmu, Top Gun: Maverick, ktorý mal premiéru tento rok, na nich Tom Cruise opäť stavil. Pilotky z módy skrátka nikdy nevyjdú a veľmi dobre to vedia aj práve také hviezdy, ako je Tom Cruise.

Akému typu tváre pilotky najviac pristanú?
Jedným z dôvodov, prečo sú pilotky tak obľúbené, je fakt, že skutočne pristane takmer každému typu tváre. Pokiaľ však niekomu sadnú naozaj dokonale, potom je to predovšetkým ženám, ktoré majú hranatú tvár.

Avšak ani dámy s oválnou či okrúhlou tvárou sa im nemusia vyhýbať. Iba si dajte pozor, aby ste zvolili vhodnú veľkosť okuliarov a nepôsobili na vás príliš veľké, či naopak malé.

svět ženy