udalosti

Mozart mal podivný zmysel pre humor

Mozart bol zvláštnou osobnosťou okrem iného aj preto, že...

Ženy ohrozené mŕtvicou

Možno je to vaša príbuzná, kamarátka alebo známa. Má...

Zvýšená chuť do jedla je najsilnejší týždeň pred menštruáciou

Každá žena pravdepodobne pozná nutkavú potrebu jesť tesne pred...

Hodíme sa k sebe, miláčik? Aké sú ideálne páry podľa znamenia Zverokruhu

Vrana k vrane sadá a protiklady sa vraj priťahujú. Toto počúvame často. Ale vzťahy nikdy nie sú len čiernobiele. Všetko je väčšinou o vzájomných sympatiách, chémii, komunikácii a tolerancii. Ľudia si buď sadnú, alebo sú natoľko rozdielni, že spoločná cesta životom je nemožná. Čo ale na svet vzťahov hovorí Zverokruh? Podľa neho totiž vraj existujú páry, ktoré sú učebnicovo predurčené na vzájomné životné spolužitie. Ktoré sú to? Kto ku komu sedí ako uliaty?

Značka ideál … tvrdí Zverokruh
Spolužitie je nakoniec vždy otázkou vôle a ústretovosti oboch zúčastnených. Pokiaľ ste však zvedaví na to, ako túto problematiku vidia hviezdy, nahliadnite s nami cez rameno ideálne dvojiciam.

Baran a Ryby
Baran je dynamický, tvrdohlavý a sám seba neustále k niečomu motivuje. Ryby sú citlivé, zložité a spoliehajú sa na svoju intuíciu. Keď sa však tieto dve duše zjednotia a splynú, vzájomne si dajú všetko, čo potrebujú. Ryby k sebe potrebujú niekoho stabilného, ​​niekoho pevného, ​​niekoho, na koho sa môžu stopercentne spoliehať. Baran naopak potrebuje niekoho, kto mu pripomenie krásu, ktorá tkvie v jednoduchosti. Tieto dve znamenia sa navzájom krásne dopĺňajú a kontrastujú si. Keď sú spolu, ich chémiu nie je možné nevnímať. Baran posilňuje Rybám ich sebadôveru, zatiaľ čo Ryby umožnia Baranovi vnímať vôňu jari. Tým mu načrtne, že nie je nutné si stále len bezhlavo raziť cestu za veľmi dôležitými životnými cieľmi.

Lev a Váhy
Lev je spoločenská, otvorená a úprimná povaha. Váhy sú elegantné, priateľské, ale zdržanlivé. Keď sa tieto dve znamenia k sebe priblížia, vzniká z nich ideálny pár. Iskrí to medzi nimi a okamžite nachádzajú porozumenie. Vedú nekonečné rozhovory pokojne aj o nesmrteľnosti chrústa. Ich dlhé debaty sú pretkané záujmom o toho druhého a nesmierne ich baví počúvať jeden druhého. Vzájomne si visí na každom slove. Lev miluje zdvorilé a príjemné Váhy a Váha absorbuje oslnivú charizmu Leva, ktorá sa do Váh dokáže pomaly vpíjať. Je im spolu veľmi dobre a tak tomu býva aj po rokoch.

Panna a Vodnár
Panna je pozorná a pracovitá. Vodnár je progresívny a originálny. Tieto dve znamenia sa tak navzájom inšpirujú k rôznym spôsobom myslenia a jeden pre druhého sú radosťou. Nesmiernou a rýdzou radosťou. Keď sú spolu, budú treba sledovať dokumenty, počúvať hudbu a hovoriť o všetkých témach, ktoré sú pre nich zaujímavé. Majú toho totiž veľa spoločného a vedia sa na seba napojiť. Títo dvaja ľudia vedia presne, ako vzájomne spolupracovať. Keď si vyjdú v ústrety, majú šancu zostať spolu po dlhú dobu. A navyše si nesmierne užívajú aj tie najvšednejšie radosti.

Blíženci a Strelec
Blíženci a Strelci milujú slobodu a dobrodružstvo. Tento pár sa nikdy navzájom nenudí. Budú neustále iniciovať dobrodružstvo a zapájať sa do myšlienok toho druhého. Hecujú sa navzájom k tomu, aby sa im do vzťahu nikdy nevkrádala nuda. Keď sa stretnú, ich vzťah sa premení na jednu veľkú cestu zážitkov a poznanie zaujímavého života. Kompatibilita medzi týmito dvoma znameniami je taká silná, že sa nikdy nezlomí. Aj pri neustálom ruchu, cestovaní a poznávaní, vie sa o vzťah s láskou starať. Keď jeden potrebuje spomaliť a vydýchnuť, druhý mu vždy vyhovie.

svět ženy